נטרופתיה ויתרונותיה

מי המטופלים ומתי כדאי לבוא?

מתי באים?

 באים כשחולים.

בזמן מחלה טיפול ניטורופתי יכול עזור להקל על הכאב, להקטין את זמן המחלה ולחזק את מערכת החיסון. טיפול מתאים גם לצינון מחלות חורפיות וגם למחלות אחרות.

 

בעיות חוזרות ובעיות כרוניות

כל אדם שיש לו בעיה חוזרת,  מספר פעמים בשנה או כל שנה בדיוק באותה עונה. אנשים הסובלים מדלקות אוזנים חוזרות, נזלת כרונית גירודים חוזרים וקשיי נשימה.

מצבים כרוניים כמו לחץ דם, כולסטרול, סכרת  כולם יכולים להשתפר ואפשר להגיע למצב בו מפסיקים את הטיפול תרופתי או אפילו לא מתחילים אותו.

 

רגע לפני התרופה

לפעמים ,אנחנו שמים לב, שלחץ דם שלנו עולה, או הכולסטרול ואולי זו רמת הסוכר בצום. זה עוד לא דורש טיפול תרופתי אבל יש החמרה. זה הזמן לעשות שינוי וטיפול יכול להפסיק את השינוי לרעה ואפילו להביא לשיפור במדדים.

גם אחרי שהתחלנו עם התרופה אפשר לשנות. במיקרים רבים של לחץ דם גבוה כולסטרול גבוה גם לאחר לקיחת התרופה אפשר בעזרת שינויי תזונה וצמחי מרפא לשפר את המצב ולהקטין את מינון התרופות. יש מיקרים בהם ניתן להפסיק לקחת חלק מהתרופות.

 

סובלים מכאבים אבל הרופא אמר שהכל בסדר

 סובלים מכאבים,  הבדיקות שללו כל מיני דברים נוראים, זו הקלה שלא סובלים מכל הדברים שנשללו, אבל עדיין כואב ולא מרגישים טוב. בהרבה מיקרים הרופא אומר לך שהכל בסדר אבל אתה יודע שכואב לך, שמשהו לא עובד נכון בגוף שלך. זה הזמן לבוא. במקרים רבים על ידי שינויים לא גדולים בתזונה ובעזרת צמחי מרפא שיפרתי בעיות של כאבי פרקים לא מוגדרים עייפות וההרגשה שהגוף לא מתפקד כמו שצריך.

 

הורדת תופעות לוואי

רבים צריכים לקחת תרופות בצורה קבועה, התרופות גורמות לתופעות לוואי לא נעימות. יש מקרים בהם חייבים לקחת תרופות קבועות. חלק מהאנשים מפתחים עם השנים תופעות לוואי, הרגשה לא טובה ואפילו בדיקות מעבדתיות קצת מדאיגות. במקרים רבים עזרתי לאנשים להמשיך לקחת את התרופה לה הם זקוקים רק הורדתי את תופעות הלוואי. אני יודעת להיות זהירה לא לפגוע בפעילות של התרופה ולתת עזרה שלא פוגעת בטיב הטיפול הרפואי

 

שלבים בחיים נשים ילדים

נשים עוברות שינויים רבים בחיים, התחלת המחזור שלחלק מהבנות כרוכים בכאבים. הפסקת המחזור בו הגוף עובר שינויים רבים ואי נוחות. כל אישה היא אחרת אך לכולן אפשר לעזור. הכנת הגוף להריון, הנקה שינויים אחרי הלידה. בכל השלבים השונים של החיים אפשר לעזור להקל ולהפוך את השינוי לנעים ונח הרבה יותר.

הטיפול בילדים משתנה ככל שהם גדלים אני מיעצת להורים שמתענינים איך לגדל ילדים בריאים בעלי מערכת חיסונית חזקה ומתפקדת

סרטן

 אני מטפלת באנשים חולי סרטן המקבלים טיפול קונווציונלי, אני מטפלת באנשים שהיה להם סרטן ובאנשים שמפחדים מסרטן. אני עוזרת לחולי סרטן להתמודד עם תופעות הלואי של הטיפול. יש תופעות רבות שמלוות את הטיפולים בסרטן, יש שסובלים מעצירות ויש שדוקא משילשולים. רבים מרגישים לא טוב, עיפים. לחלק יש פצעים על כל הגוף לאחרים פצעים בפה שמקשים על האכילה. להרבה מתופעות הלואי יש פתרונות פשוטים קלים ויעילים שלא פוגעים בטיפול הרגיל. כאשר אדם מרגיש יותר טוב הוא יכול להתמודד  עם הטיפול הקשה בסרטן. תזונה וצמחי מרפא יכולים לעזור להתמודד עם תופעות הלואי של הסרטן לפני ואחרי הטיפולים.